Apie mus


Sveikata – tai didžiausia žmogaus vertybė ir laimė.

Tikime, jog norint būti sveiku, vaistai ir maisto papildai nebūtini, todėl mūsų klinikoje taikomi pažangūs nemedikamentiniai sveikatinimo metodai, padedantys sustiprinti sveikatą, susigrąžinti jėgas po sunkų ligų ar traumų.

Apsilankymas klinikoje VibraMedica prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Pirminio vizito metu specialistas susipažįsta su jumis, įvertina jūsų nusiskundimus ir ligos istorijos duomenis, atlieka reikiamus diagnostinius tyrimus ir sudaro individualų sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, ląstelių regeneracijos ir neuro-grįžtamojo ryšio principu veikiančias technologijas, suteiksime jums galimybę sustiprinti savo sveikatą efektyviomis, bet neskausmingomis sveikatinimo priemonėmis jaukioje klinikos aplinkoje.

Palikite už klinikos durų rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.
Laukiame jūsų!


Susisiekite su mumis!
 • positive review  Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  Živilė Žilinskaitė Avatar Živilė Žilinskaitė
  23/01/2019

  positive review  Puiki klinika, ir be galo nuostabus kolektyvas! Ypatingas AČIŪ gyd. Ievai 🙏🏻, kuri siandien, kad ir kaip uzsiemusi su pacientais, suskubo lekti i lauka padeti masinos partrenktai moteriai. ❤️ Aciu uz tikra sirdi!

  Jurga Kanciene Avatar Jurga Kanciene
  28/01/2019

  positive review  Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂

  Simona Tursaite Kropa Avatar Simona Tursaite Kropa
  23/01/2019
 • positive review  Kai kompiuteris namuose užstringa dėl per didelio krūvio, aš jį restartuoju 🙂 Vis svarsčiau ar nėra būdo perkrauti smegenis, kai jose užstringa per didelis duomenų kiekis. Kai jose ūžia milijoniniai duomenų masyvai, kurie dabartiniu momentu būna visai nereikalingi. Pasirodo yra!! NeurOptimal efektyvus būdas restartuoti smegenis. Be abejo, egzistuoja ir kiti šios problemos sprendimai, bet nei vienas iš jų man nesuteikė progos išsimiegoti per 30 min. už visą savaitę 😁 Nei vienas iš jų, man nepadėjo taip greitai pagerinti atminties ir atsikratyti negatyvių minčių. AČIŪ VibraMedica personalui už nuoširdų priėmimą!!! Rekomenduoju visiems išbandyti NeurOptimal!!!

  Aurelija Kasparaviciute Avatar Aurelija Kasparaviciute
  19/08/2019

  positive review  Efektyvi ir greita pagalba nusilpusiam organizmui! Be vaistų, tiesiog fizika. Vos keturi pusvalandžio trukmės Papimi seansai prikėlė gyvybines jėgas, atstatė ląstelių lygmenyje metabolizmą, be kurio neįmanomas medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Be šio funkcionuojančio proceso net ir aukso vertės papildai bejėgiai. Tai yra visapusiško/holistinio sveikatinimo KILINIKA, gydanti terapiškai kūną, protą, sielą! REKOMENDUOJU!!! Nuoširdūs, profesionalūs soecialistai:)

  Giedre Pirinova Avatar Giedre Pirinova
  23/01/2019

  positive review  amazing staff, quality service and truly a life changing experience 👌👌👌

  Povilas Rusevicius Avatar Povilas Rusevicius
  23/01/2019
 • positive review  Very good place! They really try to acknowledge your issue and they try to find a solution. Their suggested therapy helped! Recommend for everybody. What I was amazed the most – they do not hesitate to suggest to go to other doctors as well in case results of testing show other specialists could help more. One of the rare clinics that put your health in the first place! Thank you VibraMedica

  Janis Krops Avatar Janis Krops
  24/01/2019

  positive review  Pati lankausi, sveikatinimo procedūros tikrai padeda atstatyti nusilpusį organizmą. Esant didesniems skausmams Papimi per kelis kartus sumažina skausmą. Rekomenduoju 🙂

  Saulė Černiūtė Avatar Saulė Černiūtė
  23/01/2019

  positive review  Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju

  Irma Žaromskytė-Morkuckienė Avatar Irma Žaromskytė-Morkuckienė
  02/11/2018+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas


Sukūrė Signus ir Sėkmingi

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, KaunasSukūrė Signus irSėkmingi