Apie mus


Sveikata – tai didžiausia žmogaus vertybė ir laimė.

Tikime, jog norint būti sveiku, vaistai ir maisto papildai nebūtini, todėl mūsų klinikoje taikomi pažangūs nemedikamentiniai sveikatinimo metodai, padedantys sustiprinti sveikatą, susigrąžinti jėgas po sunkų ligų ar traumų.

Apsilankymas klinikoje VibraMedica prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Pirminio vizito metu specialistas susipažįsta su jumis, įvertina jūsų nusiskundimus ir ligos istorijos duomenis, atlieka reikiamus diagnostinius tyrimus ir sudaro individualų sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, ląstelių regeneracijos ir neuro-grįžtamojo ryšio principu veikiančias technologijas, suteiksime jums galimybę sustiprinti savo sveikatą efektyviomis, bet neskausmingomis sveikatinimo priemonėmis jaukioje klinikos aplinkoje.

Palikite už klinikos durų rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams pasirūpinti jūsų sveikata.
Laukiame jūsų!


Susisiekite su mumis!
 • positive review  Teko ir man ši neeilinė galimybė aplankyti VibraMedica. Kaip ir tikėjausi, likau labai sužavėta ir nustebinta. Išbandžiau papimi ir neuroptimal ir jau po vieno senco buvo juntamas rezultatas. Neuroptimal – neįsivaizdavau, kad per tokį trumpą laiką (30-40min) įmanoma šitaip pailsėti, atsijungti nuo pasaulio ir pasinerti į ramybę. Po senco jaučiausi lyg atsikėlusi iš ryto, po kokybiškos nakties miego. Po senco visai kitas nusiteikimas, atsiradęs optimizmas, sumažėjęs stresas, dingęs nerimas, spinduliuojantis manyje gerumas ir šiluma ♥️ Tariu didelį AČIŪ gerb. Romui Žilinskui, kuris taip sklandžiai viską papasakojo ir supažindino su VibraMedica ir žinoma ačiū visam nuostabiam VibraMedica kolektyvui! Esu sužavėta, apstulbusi ir pakylėta! Ačiū Jums!

  Ingrida Sikorskienė Avatar Ingrida Sikorskienė
  18/05/2019

  positive review  Asmeniškai išbandžiau visas sveikatinimo paslaugas ir likau be galo patenkinta ir laiminga, nes pakeitė gyvenima iš pagrindu! Man labai padėjo susitvarkyti sveikata – tad rekomenduoju visiems!!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  Živilė Žilinskaitė Avatar Živilė Žilinskaitė
  23/01/2019

  positive review  Pati naudojuosi ir labai rekomenduoju

  Jolita Brazyte Avatar Jolita Brazyte
  23/01/2019
 • positive review  Puiki klinika, ir be galo nuostabus kolektyvas! Ypatingas AČIŪ gyd. Ievai 🙏🏻, kuri siandien, kad ir kaip uzsiemusi su pacientais, suskubo lekti i lauka padeti masinos partrenktai moteriai. ❤️ Aciu uz tikra sirdi!

  Jurga Kanciene Avatar Jurga Kanciene
  28/01/2019

  positive review  Very good place! They really try to acknowledge your issue and they try to find a solution. Their suggested therapy helped! Recommend for everybody. What I was amazed the most – they do not hesitate to suggest to go to other doctors as well in case results of testing show other specialists could help more. One of the rare clinics that put your health in the first place! Thank you VibraMedica

  Janis Krops Avatar Janis Krops
  24/01/2019

  positive review  Malonus kolektyvas, išsamūs rezultatai, puiki įranga, padedanti jaustis sveikai. Puiku! 🙂

  Simona Tursaite Kropa Avatar Simona Tursaite Kropa
  23/01/2019
 • positive review  Be galo jauku ir gera užsukti, maloni aplinka, efektyvi smegenų treniruotė. Patiko 🙂

  Viltė Čr Avatar Viltė Čr
  28/01/2019

  positive review  Spalio mėnesį, laimėjom biorezonansinės diagnostikos tyrimą su gydytojo konsultacija. Prizu jau pasinaudojome. Viso organizmo ištyrimas patvirtino mūsų spėjimus tam tikriems organams. Ačiū gydytojai, kuri nuodugniai viską išaiškino, kur ir į kokį organą kreipti dėmesį. Ačiū už rekomendacijas, patarimus, pamokymus, už atsiųstą detalesnį išrašą. Dar tik savaitė, kai reguliuojamas maistas pagal jūsų rekomendaciją, – savijauta geresnė, o ir energijos daugiau. Ačiū. Mes sugrįšim su kitais šeimos nariais, nes matėm, kad išties verta pasitikrinti savo organizmą… Rekomenduoju

  Irma Žaromskytė-Morkuckienė Avatar Irma Žaromskytė-Morkuckienė
  02/11/2018

  positive review  amazing staff, quality service and truly a life changing experience 👌👌👌

  Povilas Rusevicius Avatar Povilas Rusevicius
  23/01/2019+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas


Sukūrė Signus ir Sėkmingi

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, KaunasSukūrė Signus irSėkmingi