Biorezonansinis tyrimas

Mūsų klinikoje naudojama inovatyvi kompiuterinės diagnostikos sistema suteikia galimybę atlikti viso žmogaus organizmo biomagnetinį skenavimą ir nustatyti sveikatos problemas bei jų priežastis.

Biorezonansinio tyrimo taikymas

Biorezonansinė diagnostika taikytina tada, kai nėra jokių su sveikatos būkle susijusių skubiai spręstinų problemų ir kai reikia atlikti savalaikį organizmo būklės ištyrimą. Ši diagnostika nepakeičia kraujo tyrimų ar kitų įprastų diagnostikos metodų – tai juos papildantis metodas.
DĖMESIO! Šis metodas nepakeičia echoskopijos, ultragarso, rentgeno ir kitokių medicininių tyrimų, todėl neturėtų būti naudojamas vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais. Sunkiais atvejais, kai pacientui reikalinga neatidėliotina pagalba, yra būtina vykti į ligoninę!


Viso organizmo ištyrimas

Kiekviena sveika ląstelė turi individualų, harmoningą virpesių dažnį. Ląstelei sergant ar veikiant ją bet kuria medžiaga bei žalojančiu agentu, neišvengiamai  bus iššaukta įprastų ląstelės dažnių disharmonija. Specifinio agento (alergeno, toksinės medžiagos, patologinio mikroorganizmo ir t.t.) aptikimui pažeistose ląstelėse, įrenginys siunčia  į organizmą  to paties dažnio signalą. Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra, susiformuoja kito tipo signalas ir vyksta rezonansas, kuris aptinkamas biomagnetiniais jutikliais.

Gautos informacijos analizė

Iš jutiklių gauta informacija perduodama į programą  Life Stream  ir užrašoma grafikų forma. Gautų duomenų analizė vyksta automatiškai, programa palygina dažnines – bangines paciento tiriamų organų  charakteristikas su etalonų grafikais, įrašytais programos duomenų bazėje, tai padeda nustatyti patologinius procesus, jų aktyvumą bei kuria kryptimi jie toliau vystysis.

Individualaus sveikatinimo plano sudarymas

Analizuodamas diagnostikos rezultatus, gydytojas sudaro individualų sveikatinimo planą. Pacientui pateikiamos išsamios rekomendacijos dėl sveikatos prevencijos priemonių, mitybos, tolesnių tyrimų ar specialistų konsultacijų.


Kaip tai veikia?

Biomagnetinio rezonanso metodas žinomas jau seniai. Visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai skleidžia silpnus tik kiekvienam iš jų būdingų dažnių elektromagnetinius virpesius, kuriuos galima registruoti elektrodų pagalba. Veikiant išoriniam signalui, jie rezonuoja kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu, taip pasireiškia biomagnetinis rezonansas. Į organizmą patekus patologiniam mikroorganizmui, išsivysčius patologiniam procesui ar streso poveikyje sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, todėl keičiasi ir organizmo skleidžiamų elektromagnetinių virpesių dažnių spektras, atsiranda patologiniai elektromagnetiniai virpesiai. Bakterijų ar parazitų išskiriami toksinai taip pat turi tik jiems būdingą elektromagnetinių virpesių spektrą. Tai patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje. Nustatyta, kad visos materijos dalelės gali būti charakterizuojamos tiek kaip dalelės, tiek ir kaip bangos, t.y. skleidžia elektromagnetinius virpesius. Kiekviena substancija, priklausomai nuo jos prigimties, skleidžia savito bangos ilgio ir dažnio virpesius. Tirdami biofotonus (gyvųjų organizmų skleidžiamas šviesos daleles, kurios taip pat charakterizuojamos kaip elektromagnetinės bangos) mokslininkai nustatė, kad organizmo ląstelės tarpusavyje komunikuoja tam tikrais dažniais, spinduliuodamos fotonus. Biofizikai mano, kad kūno bioenergetinė būklė formuoja biocheminę būklę, o tai lemia materijos (taip pat ir organų) struktūrą.

Pasiruošimas

Vieną parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti alkoholio, stiprių arbatų ar kavos. Negalima valgyti daug ir labai riebių, saldžių ar aštrių, jums neįprastų maisto produktų. Rekomenduojama vegetarinė mityba. 2 val. iki tyrimo negalima valgyti, galima gerti tik 200ml vandens.
Rekomendacijų laikymasis būtinas diagnostikos rezultatų tikslumui užtikrinti.


Dažnai apie pablogėjusią sveikatą suprantame tik pasireiškus negalavimams. Biorezonansinės diagnostikos tyrimo dėka mes galime ištirti ir įvertinti bendrą jūsų organizmo funkcinę būklę iki atsirandant tam tikriems sveikatos sutrikimo simptomams. Biorezonansinio tyrimo metu galima fiksuoti pakitimus ląsteliniame lygmenyje ir nustatyti jų priežastis. Tyrimas yra neinvazinis, greitas, saugus ir nesukeliantis pašalinių simptomų. Jo metu pacientas gali stebėti diagnostikos eigą monitoriaus ekrane, kuriame pateikiami grafiniai organų ir jų būklės įvertinimo atvaizdai. Po skenavimo gydytojas analizuoja gautus rezultatus, aptaria juos su pacientu ir pateikia rekomendacijas bei sudaro individualų sveikatinimo planą.


Susirgimų diagnozė

Biorezonansinis tyrimas leidžia aptikti organų ir jų sistemų pakitimus ankstyvoje stadijoje bei nustatyti galimus susirgimus, kurių simptomų žmogus dar nejaučia. Diagnostikos metu detaliai skenuojami visi organai bei jų sistemos, vertinami medžiagų apykaitos pakitimai.


Bakterijų, grybelių, virusų ir alergenų ištyrimas

Biorezonansinis tyrimas padeda greitai ir tiksliai nustatyti organizme esančius patologinius mikroorganizmus: įvairius virusus, grybelius, bakterijas, helmintus, pirmuonis. Biorezonansinės diagnostikos pagalba taip pat galima nustatyti organizme susikaupusias toksines medžiagas: mikrotoksinus, pesticidus, nitratus, fungicidus, sunkiuosius metalus.

Tinkamų ir netinkamų maisto produktų nustatymas

Dažna priežastis, dėl kurios žmogus gali jaustis blogai, yra netinkamų maisto produktų vartojimas. Tai gali sukelti virškinimo sutrikimus (nuolatinį dujų susikaupimą žarnyne, vidurių užkietėjimą ar viduriavimą), galvos skausmus (migreną), odos pažeidimus (spuogus, bėrimą), lėtinį nuovargį, silpnumą, nemigą ir t.t. Biorezonansinio tyrimo metu nustatomi Jums tinkantys ir netinkantys maisto produktaI.+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas


Sukūrė Signus ir Sėkmingi

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, KaunasSukūrė Signus irSėkmingi