Ląstelių regeneracijos terapija aparatu

PAPIMI

Šio įrenginio generuojamas elektromagnetinis laukas sustiprina nusilpusias organizmo ląsteles, atstato jų gyvybingumą ir pašalina pažeistas ląsteles.

PAPIMI taikymas

– Chroniškas skausmas
– Lėtinis nuovargis ir išsekimas
– Artritas ir nugaros skausmai
– Kaulų ir sąnarių ligos
– Sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimai
– Alergijos ir astma
– Nemiga ir migrena
– Reabilitacija
– Urologija
– Neurologija
– Nudegimai
– Sporto medicina ir ortopedija

Ląstelių regeneracija PAPIMI

Kaip tai veikia?

Kūną nuosekliai skenuojant PAPIMI aplikatoriumi, pacientas pats jaučia savo organizmo reakciją į aparato siunčiamus elektromagnetinius impulsus. Kūnas reaguodamas skausminiu atsaku parodo, kuriose organizmo vietose yra ūminių ar įsisenėjusių sveikatos sutrikimų. Nustačius problemines sritis, sudaroma individuali PAPIMI terapijos programa, kurios trukmė kiekvienam pacientui yra skirtinga ir gali trukti nuo 10 iki 30 minučių. Terapija yra paprasta ir neskausminga.

Pasiruošimas

PAPIMI ląstelių regeneracijos terapijai specialus pasiruošimas nereikalingas.

Skausmai, spazmai, įtampa

Skausmu organizmas signalizuoja apie jį kankinančias problemas – medžiagų trūkumą, kraujotakos sutrikimus, raumenų įtampą ir kitas. PAPIMI aparato skleidžiami elektromagnetiniai impulsai gali prasiskverbti iki 20 cm., o tai leidžia pasiekti giliai esančius, kitais gydymo metodais sunkiai pasiekiamus, audinius. PAPIMI ląstelių regeneracijos terapija gerina kraujo mikrocirkuliaciją audiniuose, skatina reikiamų medžiagų patekimą į ląstele, tokiu būdu sumažinama ar net visiškai panaikindama skausmus, spazmus, atkurdama sąnarių judumą.


Traumos, lūžiai, patempimai

Ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI aparatu tinka norintiems sumažinti skausmus, jaučiamus po įvairių traumų (sausgyslių, raiščių ar raumenų patempimų, plyšimų, kaulų lūžų). PAPIMI terapija skatina kraujotaką, tuo pačiu spartindama gijimą, mažindama patinimą ir skausmą. Sėkminga VibraMedica klinikos praktika rodo, kad ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI aparatu gali paspartinti potrauminių sužalojimų gijimą net iki 50%.


Lėtinis nuovargis, nemiga, išsekimas

PAPIMI aparato skleidžiami elektromagnetiniai impulsai teigiamai veikia endokrininę sistemą ir suaktyvina limfos apytaką. Tai pagerina bendrą žmogaus savijautą, suteikia energijos bei stiprina imuninę sistemą. Pagerėjus medžiagų apykaitai, pacientai jaučiasi energingesni. Taaigi, jeigu nuolatos jaučiatės pavargę, nepavyksta atsipalaiduoti ir pailsėti, ląstelių regeneracijos terapija PAPIMI aparatu gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas.+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, Kaunas


Sukūrė Signus ir Sėkmingi

+370 639 95533

info@vibramedica.lt

Neries krantinė 8, KaunasSukūrė Signus irSėkmingi